TEP. ČERPADLA VZDUCH / VODA


Tepelná čerpadla vzduch - voda


Tepelná čerpadla jsou moderní zařízení, díky kterým můžete pohodlně topit i ohřívat teplou užitkovou vodu (TUV). Díky tomu, že jde o velmi ekologický princip přeměny energie, můžete na pořízení našich tepelných čerpadel NORDline získat od státu dotace až ve výši 127 500,- Kč.

Tepelná čerpadla NORDline vzduch - voda za použití elektrické energie odebírají teplo ze vzduchu v blízkosti stavby a předávají jej do topného média pro topné systémy - vytápění podlahové, stěnové i stropní. Jsou určena pro připojení na nízkoteplotní topnou soustavu (do +50 °C) a skvěle se hodí do nových i starých rodinných domů, firem a dokonce i do bytových domů. Efektivně nahrazují jiné způsoby vytápění, jako je plynový či elektrický kotel, kotel na pevná paliva - uhlí, kotel na pelety - dřevo i elektrické přímotopy.

Tepelná čerpadla vzduch - voda podle výkonu

NORDline WWBC-9,5 H-B/P

výkon 9,5 kW

NORDline WWBC-9,5 H-B/P výkon 9,5 kW

dotační kód:
SVT 6965

NORDline WWBC-13,5 H-B-S

výkon 13,5 kW

NORDline WWBC-13,5 H-B-S výkon 13,5 kW

dotační kód:
SVT 6966

Hlavní výhody tepelných čerpadel NORDline

Dotace až 127 500 Kč

Ekologický způsob vytápění oceňuje nejen příroda, ale také stát. Právě teď běží 2 dotační programy, Nová zelená úsporám a Kotlíková dotace, díky kterým můžete získat od státu příspěvek na pořízení tepelného čerpadla ve výši až 127 500 Kč. S vyřízením dotací se navíc už nemusíte trápit sami, firma ZELENÁ PRO DŮM.cz s.r.o. už pomohla vyřídit dotace více než 700 klientům.

Dotace až 127 500 Kč
Tepelné čerpadlo vzduch - voda má řadu výhod

Tepelné čerpadlo vzduch - voda má řadu výhod

V našich zeměpisných podmínkách je typ čerpadla vzduch - voda ten nejvhodnější. Díky tomu, že zařízení odebírá energii ze vzduchu, není při instalaci třeba rozkopat polovinu pozemku, ani investovat do nákladného vrtu. Doba instalace je tak kratší, pořizovací náklady nižší a instalovaná zařízení jsou snadno přístupná pro servisní kontroly.

Zaručená návratnost Vaší investice

Tepelná čerpadla NORDline pořídíte za rozumnou cenu a díky dotacím může být Vaše peněženka zatížena ještě méně. Celkové náklady, které zahrnují pořízení i instalaci tepelného čerpadla, jsou u každého různé v závislosti na typu stavby a aktuálním topném systému. Průměrná návratnost investice je okolo 4-6 let.

Zaručená návratnost Vaší investice
Spolehlivé zařízení s jednoduchým ovládáním

Spolehlivé zařízení s jednoduchým ovládáním

Díky vlastní diagnostice tepelného čerpadla je zajištěn bezpečný a bezproblémový provoz, a to i v extrémně mrazivých dnech pomocí dohřevu. Elektronická řídicí jednotka se stará o automatický chod zařízení. Pro náročnější uživatele je možnost ovládat tepelné čerpadlo nadřazenou ekvitermní regulací. Ovládání je jednoduché, přehledné, s možností nastavení přes internet.

Menší závislost - větší svoboda, více prostoru

Díky energii z tepelného čerpadla se Váš objekt stane méně závislým na dodávce plynu a elektřiny od velkých společností. Buďte to vy, kdo určuje pravidla a staňte se skutečným pánem ve své domácnosti. Pokud jste před tím topili uhlím či dřevem, s nástupem tepelného čerpadla můžete skladovací prostory uvolnit a nové místo využít, jak si zamanete.

Menší závislost - větší svoboda, více prostoru

NORDline WWBC-19,5 H-B-S

výkon 19,5 kW

NORDline WWBC-19,5 H-B-S výkon 19,5 kW

dotační kód:
SVT 6967


Časté otázky a odpovědi (FAQs)

Pomozte vylepšit tuto stránku nebo celý web. Váš názor nás zajíma. Děkujeme.

+ Mám připomínku, dotaz k této stránce, webu

foto  - 592-110315

© Všechna práva vyhrazena EKO-DOMY Czech s.r.o. - nízkoenergetické domy

tvorba webových stránek na míru ANTstudio.cz